Dvouvrstvé, dřevěné podlahy HOCO

Stejně jako dvouvrstvé parkety, tak i třívrstvé dřevěné podlahy HOCO se vyznačují jedinečností, dlouhou životností a vysokou kvalitou zpracování. To je jen několik vyjmenovaných vlastností těchto podlah. Sortiment zahrnuje celé spektrum od jednoduchých moderních podlah k tradičním a kvalitním podlahovým prknům.
Klasické lepené spojení typu pero-drážka je téměř u všech třívrstvých dřevěných podlah zcela spolehlivé a bezpečné. Celoplošné lepení zlepší kročejovou hlučnost v prostorách vašeho bydlení. Pokud preferujete spíše plovoucí podlahu, je to také bezproblémové. Díky slepení jednotlivých dílců podlahy speciálním bílým lepidlem jsou spoje naprosto jistě a bezpečně uzavřené.
K ošetřování povrchů používáme pouze biologické, nezávadné, okysličené vytvrzovací oleje, které nezmění přírodní strukturu a kresbu dřeva.
Dřevo je přírodní materiál a jako takový je úžasný díky svým růstovým vlastnostem. Kombinace barevných variací, suků a struktury dává vzniknout jedinečnému produktu. Každá podlaha je originál.