Home

Vážení zákazníci,
ve spolupráci se společností Illumedia Be jsme připravili nové webové stránky! www.LKSTUDIO.CZ
Omlouváme se za nyní chybějící produkty či informace, které se nově připravují.
Komplexní služby a poradenství však naleznete na našich prodejnách a u našeho profesionálního týmu
LK STUDIA.
Děkujeme za pochopení.


Jako novinku můžeme potvrdit informaci, že jsme se stali třetí společnost v Praze autorizovaným velkoobchodem a prodejcem uznávané nábytkové značky Trachea.


Vážení klienti a obchodní partneři,
tímto Vám děkujeme za projevenou přízeň a návštěvu našeho stánku na mezinárodním veletrhu nábytku a designu For Habitat,For FURNITURE 2017,který se i díky krásnému počasí projevil velkým zájmem o naše produkty a návštěvností našeho stánku. Děkujeme.

IMG-20170329-WA0024 

_______________________________________________________________________________________________________________________

Vítáme Vás na stránkách LK STUDIA

Krása kombinovaná s kvalitním zpracováním a s individuálním přístupem je přesně to, s čím se setkáte již od roku 2003 u interiérového studia LK Studio (podlahy+interiér) dříve známého jako LK Podlahy Interiér. Náš sortiment je výsledkem pečlivého výběru dodavatelů, pokrývajících celou škálu bytového interiéru - podlahové krytiny, dveře, schodišťový systém, vestavěný nábytek - nábytek na míru, kuchyně, postele, samolepící dekorace, originální tapety a nyní nově kamenné koberce... Vše tedy s důrazem na kvalitu, funkčnost a špičkový design. Pro nás je samozřejmostí nejen materiál a zboží, se kterým pracujeme, ale hlavně sám zákazník, ke kterému přistupujeme svébytně a snažíme se vyjít vstříc všem specifickým potřebám a přáním. Jsme schopni realizovat komplexní interiér na klíč od A do Z i s pomocí bytového architekta. Zveme Vás do našeho interiérového studia a těšíme se na případnou spolupráci.

Kolektiv LK Studia


 1. - 4. 10. 2015                                                      15. - 19. 9. 2015                                                    19. - 22. 3. 2015

x   

  20. 3. - 23. 3. 2014                                               16. - 20. 9. 2014                                                    25. - 28. 9. 2014        
                                                                                

Ilustrační foto předchozích ročníků naší expozice na veletrzích For Habitat, For Arch, For Interior 2014/ For Furniture 2015, For Arch 2015 a For Interior 2015.

________________________________________________________________________________________________________________