Interiér na klíč

Řešení interiéru má vliv na to, jak vnímáme prostředí, ve kterém se zrovna nacházíme, což zase může působit na naši náladu, vystupování, komunikování s ostatními. Interiéry nás ovlivňují svými barvami, prostorem i vybavením. Správně navrhnuté interiéry tak dokážou přispět k naší všeobecné pohodě, naopak nešťastně zvolený detail, špatně zvolená ergonomie prostoru, může veškeré kouzlo zkazit. Proto se vyplatí dbát na zařízení interiéru a věnovat mu náležitou pozornost.

Využijete-li služeb našeho bytového architekta, budete se moci plně soustředit na Vaše sny a přání. Odpadne Vám starost o realizaci projektu, komunikaci s jednotlivými dodavateli a jejich koordinace.

Naše služby zahrnují prvotní studii, návrhy interiérů jak ve 2D (půdorys, pohledy), tak i ve 3D (vizualizace). Také nabízíme možnost konzultace, kdy se jedná pouze o ústní doporučení a poradenství bez výkresů. Klademe důraz na sladění barev a materiálů, na jejich přesnou specifikaci. V interiéru je pro nás důležitá funkce, ergonomie a samozřejmě celkový vzhled a design.

Co myslíme realizací na klíč? Vybavení Vašeho bytu, které může zahrnovat stavební úpravy, podlahy, elektro-práce, práce instalatéra, obkladače, malíře, vybavení nábytkem, montáž elektrospotřebičů, záclon, obrazů, doplňků.

Vše, co navrhneme, jsme schopni dodat nebo vyrobit na míru. Cena za návrhy se odvíjí od Vašich představ a potřeb. Rozsah, počet variant a tím samozřejmě i cena za projekt je tedy plně ve Vašich rukou. Těšíme se na spolupráci.